Українська версія   |   English version       карта сайту
03.01.2016

У Генічеську через зниження тиску на комунальному газопроводі залишаються без газу 400 абонентів приватного сектору

2 січня в м. Генічеськ через різке пониження сталося зниження тиску на комунальному газопроводі, внаслідок чого у абонентів в двох п’ятиповерхівках не працювало газове автономне опалення.

Відповідно дві газорозподільні станції Харківтрансгазу були переведені з автоматичного на ручне керування, що підняло тиск на 0,5 атмосфер. Станом на 06:00 3 січня за інформацією чергового ПАТ "Херсонгаз" газопостачання в багатоповерхівках відновлено. Залишаються проблеми з газопостачанням 400 абонентів приватного сектору.

У зв’язку з цим створено оперативний штаб, до якого входять і представники районного відділу ГУ ДСНС області. 3 грудня о 09:00 відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Прийнято рішення про влаштування стаціонарних пунктів обігріву на базах ЗОШ №1 та санаторної школи-інтернату у Генічеську. Саме сюди можуть прийти люди аби зігрітися та отримати харчування. Також рятувальники при першій потребі готові встановити намети, обладнані буржуйками.    

На даний час аварійною службою ПАТ "Херсонгаз" проводяться роботи щодо відновлення газопостачання в повному обсязі. 

ГУ ДСНС України у Херсонській області


 Події 
 Новини